Yonjabet 10 TL Bedava Bonus

Yonjabet 10 TL Bedava Bonus

Posted on 14/04/2019 by | 0 comments

Yonjabet sitesi yeni üyelerine 10 TL bedava bonus hediye ediyor. Üyelik işlemlerinizi tamamlayıp bonusunuzu canlı destek hattından talep edebilirsiniz.

Yonjabet 10 TL Bedava Bonus Almak için Hemen Tıkla !

Bonus talebinizi üyelik işleminizin hemen ardından canlı destek hattımız üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.

Tanımlanan bonusun çekilebilir olabilmesi için bonus miktarının 11 katını kupon oranı en az 2.00 olmak kaydı ile futbol, basketbol, voleybol veya tenis alanlarında oynamanız gerekmektedir. Kombine kuponlarınızda ise her seçimin en az 1.45 oranda olması gerekmektedir.

Bonusunuzun çevrimi tamamlandıktan sonra çekim yapabilmeniz için 50 TL yatırım yapmanız ve bu miktarı 1.45 oranında oynamanız gerekmektedir.

Bonus ve ana para kasanız ile maksimum kazanç 150 TL'dir. Deneme Bonusu'ndan bir defa çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 150 TL üzeri olan bakiye hesaptan silinecektir.

Aktif edilen bonusun 15 gün içerisinde çevrim şartının tamamlanması gerekmektedir.

IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması halinde, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyondan yararlanabilir. Ayrıca aynı ailenin fertlerinden yine bir tanesi promosyon kullanma hakkına sahiptir.

Yonjabet, önceden haber vermeksizin ve herhangi bir neden belirtmeksizin kampanya durdurma, iptal etme ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yonjabet, promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Yonjabet genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını veya risk departmanının uygun gördüğü yaptırımı uygulama hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *